Masaż i Terapia

Masaż i Terapia

Cennik zabiegów

SESJA LECZNICZA

110 zł

40min

Starannie dobrana terapia indywidualna...

Indywidualna terapia w której stosuje się techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, terapię punktów spustowych, poizometryczną relaksację, plastry kinesiology-taping, igłoterapię, specjalne ćwiczenia rehabilitacyjne. Oferta skierowana jest dla osób z: zespołami bólowymi kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi, neurologicznymi, ortopedycznymi i przeciążeniowymi, stanami pourazowymi i innymi problemami. Wizyty mają na celu znalezienie przyczyny bólu, likwidację problemu, a także odpowiednio dobranych ćwiczeń, które pomogą przy usprawnianiu.

SESJA LECZNICZA DLA DZIECI

80 zł

30min

Pomoc dla najmłodszych...

Osetopatyczna ocena i terapia dziecka. Korekta wad postawy, planowanie terapii, specjalnie dobrane ćwiczenia.

MASAŻ ``ZDROWY KRĘGOSŁUP``

100 zł

40min

Ulga dla pleców...

Masaż mający na celu skupienie się na tkankach przykręgosłupowych, rozluźnienie takich mięśni jak prostownik grzbietu, najszerszy grzbietu, czworoboczny, równoległoboczny, zębaty. Obejmuje cały kręgosłup.

MASAŻ LECZNICZY

100 zł

50min

Działający na wiele sposobów...

Działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji oraz w usuwaniu toksyn.
Jego główne działania to łagodzenie takich dolegliwości, jak:

  • bóle pleców
  • bóle karku
  • bóle mięśni
  • napięciowe bóle głowy
  • niewydolność krążenia
  • obrzęki
  • przykurcze
  • choroby reumatyczne

Masaż leczniczy stosuje się także przy nerwicach, stanach lękowych i depresji. Pozytywnie oddziałuje na psychikę i stan fizyczny osób przemęczonych.

MASAŻ SPORTOWY

130 zł

50min

Przygotowuje do wysiłku...

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i suniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji. Jest to nieodłączny element odnowy biologicznej.

REFLEKSOLOGIA

60 zł

30min

Metoda terapii holistycznej...

Metoda terapii holistycznej, polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopie, które odpowiadają uregulowaniu zaburzonych funkcji organizmu. Stymuluje układ nerwowy.

MASAŻ LIMFATYCZNY

100 zł

60min

Nie przypomina tradycyjnego masażu...

Nie przypomina tradycyjnego masażu, gdyż ruchy w nim wykonywane mają za zadanie „przepchnąć” limfę i udrożnić węzły chłonne. Masaż limfatyczny jest zbawienny dla osób z zaburzeniami gospodarki wodnej w mięśniach, ze zmianami skórnymi czy zapaleniem zatok. Pobudzając do pracy niektóre komórki na ciele, polepsza się ich odżywienie, przyspiesza się krążenie krwi i usprawnia pracę organów wewnętrznych. Dlatego też drenaż limfatyczny polecany jest młodym mamom. Organizm kobiet po porodzie jest osłabiony po wysiłku i leżeniu, a masaż pozwala mu wrócić do prawidłowego funkcjonowania.

KINESIOLOGY TAPING

50 zł

20min

Plastrowanie dynamiczne...

Diagnostyka miejsca dotkniętego urazem oraz aplikacja plastrów.