Spa & Beauty

Cennik zabiegów

RELAKSACYJNY MASAŻ OLEJKIEM MIGDAŁOWYM

170 zł

55min

Idealny sposób na zmęczenie...

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

ODPRĘŻAJĄCY MASAŻ ŚWIECĄ

180 zł

60min

Przyjemne uczucie ciepła...

Jest to zabieg wykonywany za pomocą gorącej świecy. Sprawia bardzo przyjemne uczucie ciepła a także wzbogaca skórę w witaminy A i E.
Jej aromat wprawia w głęboki relaks i spokój Wzbogacona w wosk pszczeli natłuszcza i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

MASAŻ RATNAABHYANGA

250 zł

75min

Energetyczny i odprężający...

Ajurwedyjski rytuał na ciało, który jest formą zachowania pierwotnej równowagi organizmu. W masażu pracujemy kamieniami półszlachetnymi nad przywróceniem zachwianej energii bądź jej wzmocnieniem przez opracowanie czakr.

MASAŻ MODELUJĄCY BAŃKAMI CHIŃSKIMI

170 zł

40min

Działa intensywnie na celulit i rozstępy...

Ma na celu intensywne działanie w miejscach które są najbardziej pokryte cellulitem i rozstępami. Tam gdzie skóra jest zbita, sucha i nieelastyczna Przy regularnej częstotliwości zabiegów znacząco poprawia kondycję skóry jak i hamuje postępowanie rozstępów. Modeluje sylwetkę tak by była smukła i jędrna w dotyku.

DŹWIĘKOTERAPIA

170 zł

30min

Jak głęboka medytacja...

Techniki za pomocą mis tybetańskich służą do głębokiej relaksacji, ale również łagodzą stany lękowe, depresyjne oraz skutki stresu. Dźwiękoterapia działa podobnie jak głęboka medytacja dzięki wibracjom fal o odpowiedniej częstotliwości.

MASAŻ KOBIDO

270 zł

90min

Zwany również japońskim liftingiem twarzy...

Zwany również japońskim liftingiem twarzy, to idealna propozycja dla osób szukających odmłodzenia w naturalny sposób. Głębokie ruchy rozluźniają napięcia oraz niwelują zmarszczki. Stosowany regularnie daje efekt promiennej cery oraz odmłodzenia. UWAGA: w przypadku stosowaniu Botoxu zabieg można wykonać najwcześniej po 2 tygodniach, w przypadku wypełniaczy po minimum 4 tygodniach, w przypadku nici PDO minimum 6 miesięcy.