Spa & Beauty

Cennik zabiegów

RELAKSACYJNY MASAŻ OLEJKIEM MIGDAŁOWYM

100 zł

55min

Idealny sposób na zmęczenie...

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

ODPRĘŻAJĄCY MASAŻ ŚWIECĄ

120 zł

60min

Przyjemne uczucie ciepła...

Jest to zabieg wykonywany za pomocą gorącej świecy. Sprawia bardzo przyjemne uczucie ciepła a także wzbogaca skórę w witaminy A i E.
Jej aromat wprawia w głęboki relaks i spokój Wzbogacona w wosk pszczeli natłuszcza i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

130 zł

60min

Doskonale relaksuje...

Rytuał jakim jest masaż kamieniami jest niezwykle przyjemny i doskonale relaksuje, dlatego jest bardzo popularnym zabiegiem w salonach SPA. Stosowany już w czasach starożytnych wspaniale uzupełnia ideę odprężenia ciała jak i duszy. Zalecany szczególnie w okresie zimowym.

MASAŻ MODELUJĄCY BAŃKAMI CHIŃSKIMI

90 zł

40min

Działa intensywnie na celulit i rozstępy...

Ma na celu intensywne działanie w miejscach które są najbardziej pokryte cellulitem i rozstępami. Tam gdzie skóra jest zbita, sucha i nieelastyczna Przy regularnej częstotliwości zabiegów znacząco poprawia kondycję skóry jak i hamuje postępowanie rozstępów. Modeluje sylwetkę tak by była smukła i jędrna w dotyku.

MASAŻ LOMI LOMI

150 zł

70min

Zupełnie inny niż masaż klasyczny...

Jest to masaż całego ciała. Jest zupełnie inny niż masaż klasyczny. „Lomi” to hawajskie słowo, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza „dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Masowana osoba może poczuć błogie zadowolenie z masażu, który jest indywidualnie dopasowany do każdego człowieka. Jest to bowiem masaż odprężający imasaż relaksacyjny, który ma przynieść odpoczynek i wyciszenie oraz rozładowanie napięcia mięśniowego.